Uzun süre işemek tutarak mesaneye nasıl zarar verirsiniz?

Çevremizde temiz tuvaletler olmadığı için hepimiz uzun süredir işeyiş yaptığımız bir durumdayız. Bu son derece sağlıksız bir durumdur, ancak iş yerlerinin temiz veya yeterli tuvalet olanakları olmadığı için bazı kadınlar günlük olarak bu acıya maruz kalmak zorundadır. İlk ofisim sadece erkekler için pisuar olan eski bir binada olduğu için kendim bununla karşı karşıya kaldım!
Bir günde normal idrara çıkma oranı nedir?
Bir günde içilmesi önerilen su miktarı yaklaşık 8 bardak veya yaklaşık 64 ons'dur. Ortalama bir mesane yaklaşık 15 ons sıvı tutabilir, bu nedenle matematik açıktır. Su içeriğine sahip diğer sıvıları ve yiyecekleri eklersek, tuvaleti günde yaklaşık 6-8 kez kullanmamız gerekir. Mesanenizi önemli ölçüde uzatmış olabilirsiniz.
Önemli sağlık riskleri oluşturabileceğinden, mesanenizi sık sık temizlemenin önemli olduğunu unutmayın. Böbreklerinizin tehlikeli bir bölgeye gittiğine dair sinyalleri tanımayı öğrenmelisiniz.
Çok uzun süre çiş tutuyorsanız, mesane bakteri üreme alanı olma eğilimindedir. Bu, size zarar verebilecek enfeksiyonlara yol açabilir. Temiz tuvaletler yoksa, sadece ayakta işemek için Peeasily gibi tek kullanımlık taşınabilir bir kadın idrara çıkma cihazı kullanın. Atılması kolaydır ve gizli bir şekilde taşınabilir. 
Mesanenin uzun süre işemediğinizde, o dönem için beyninize “mesanenin tam olarak işlenmesi gerektiğine” işaret etmediğinden çok gerçek bir korku vardır. Bu, uzun bir süre boyunca bu mekanizmayı zayıflatabilir ve inkontinansla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlk sinyalde mesanenizi boşaltmanız daha iyidir. Enfeksiyonları uzak tutmak ve pazarlıkta taze ve kokulu hissetmek için tuvalete her ziyaretten sonra samimi mendiller kullanın .
Çişinizde uzun süre tutmak da idrar retansiyonu sorunlarına yol açabilir, bu da tedavi edilmesi zor olduğu için tıbbi çevrelerde korkunç bir isimdir. Bir gün boyunca işemek için sürekli bir dürtü vardır, ancak işemeye başladığınızda, mesaneyi asla boşaltamazsınız. Ayrıca işemeyi tam anlamıyla bir acı haline getiren kronik ağrılı bir mesane olan sistit de geliştirebilirsiniz! Bu durum günlük aktivitelere ve gece uykusuna müdahale edebileceğinden zayıflatıcı olabilir. Eğer tuvalet için birçok gece gezileri yapmış gibi sadece her zaman yorgun olabilir! 
Çoğu kadın tuvaleti sık sık kullanamazlarsa daha az su içerdi. Bu, idrarda böbrek taşı gibi koşulları da çökertebilen yüksek konsantrasyonda kalsiyum ve sodyum oluşmasına neden olur. 
Kendinizi geri çekmenin tehlikelerinden kurtarın. Kullanım Sirona en taşınabilir kadın işeme cihazı güvenle için hijyenik olmayan koşullarda çiş. Bir sonraki baskıda İdrar yolu enfeksiyonları hakkında daha yararlı bilgiler için blogumuzu okumaya devam edin!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False