Umumi Tuvaletlerden Gelen 5 Ölümcül Bakteri

Bir kadın olarak, umumi tuvaletlerde birçok ölümcül bakterinin her yerde mevcut olduğunun farkındasınız. Bu bakteriler, uzun vadede sistit ve böbrek hasarına yol açabilen ciddi İdrar yolu enfeksiyonlarına yol açabilir. Bu tehlikeli bakterilere maruz kalmak, her kadının hayatının bir parçası ve parçasıdır. Ofise, alışverişe, havaalanlarına gidiyorsunuz; diğer seyahat modları aynı tehditleri oluşturmaktadır. Tuvalet temiz görünebilir, ancak yine de büyük ölçüde zarar verebilecek bir dizi bakteri barındırabilir.

Temiz umumi tuvaletler gerçekten temiz mi?

Umumi tuvaletlerden gelen 5 ölümcül bakteri-01

Ziyaret ettiğiniz yüksek profilli AVM'de temiz görünümlü tuvalet gerçekten “temiz” değil. Çalışmalar, mikrop öldürücü veya ağartıcı çözeltileri ile temizlendikten sonraki 5 saat içinde, umumi tuvaletlerin ciddi URI'lara neden olabilen çoklu bakteri suşları ile yeniden kolonize edildiğini göstermektedir.

Staphylococcus  , umumi tuvaletleri istila eden ve bilinen bir patojendir. Çeşitli enfeksiyonlara neden olabilir ve deri döküntüleri ve enfeksiyonlar en yaygın olanlarıdır. Kalçanızda bir kesik veya ağrınız varsa ve tuvalet koltuğunda bakteri varsa, enfeksiyona av olabilirsiniz.

Çoğu Staph enfeksiyonu antibiyotiklerle kolayca tedavi edilir, ancak MRSA suşu, tedaviyi zorlaştıran antibiyotiklere dirençli olabilir. Ama rahat bir nefes alabilirsiniz; çok az vakanın tuvalet kaynaklı olduğu bildirilmektedir! Tuvalet oturağıyla temastan kaçınmak için Peeasily gibi portatif tek kullanımlık bayan idrar yapma cihazını kullanmak kesinlikle iyi bir önlemdir .    

Streptococcus  , umumi tuvaletlerde yaygın olarak bulunan başka bir bakteri suşudur. Bu bakteriler boğaz enfeksiyonuna hatta pnömoniye neden olabilir ve bazı durumlarda ciddi gıda zehirlenmelerine neden olabilir. Bunlar genellikle dışkıda bulunur ve klozet, kapı tokmağı, musluk ve kulpları kirletebilir. Tuvaletin yıkanmasından sonra yaklaşık 2 saat boyunca hava yoluyla taşınmaları muhtemeldir. Bunlar antibiyotiklerle tedavi edilebilir. Tuvalet koltuklarındaki enfeksiyonları en aza indirmek içinsamimi ıslak mendillerkullanmayı düşünün.  

E Coli  enfeksiyonları tıp camiasında korkunç bir kelimedir. Umumi tuvaletlerde yaygın olarak bulunan bu bakteriler İYE'lere neden olabilir. Bağışıklığın zayıf olduğu bazı ciddi vakalarda, bir kişi kanlı ishal ve karın krampları ve ağrı çekebilir. Enfeksiyon aynı zamanda kalıcı ve ağrılı olabilir. Tek kullanımlık kadın idrara çıkma cihazları, bu sorunun cevabı olabilir, çünkü ayakta durabilir ve tuvalet koltuklarıyla herhangi bir temastan kaçınabilirsiniz.  

Shigella bakterileri  ayrıca karın kramplarına, şiddetli İshale veya hatta akciğer enfeksiyonlarına neden olabilir.

Cinsel yolla bulaşan çeşitli enfeksiyonlar, yüksek bağışıklığa sahip sağlıklı insanlarda olması muhtemel olmamasına rağmen, hijyenik olmayan bir umumi tuvalet kullanmanın olası bir sonucudur.

Her ne kadar enfeksiyonlar için tuvalet koltuklarını suçlama eğilimimiz olsa da, musluklar, sifon kolları ve kapı kolları enfeksiyonları yayma olasılığı daha yüksektir. Kullanım ıslak wi Çok kullanımlı bir umumi tuvalet bir süre kalmak sonra taze ve mikropsuz kendinizi tutmaya pes. İyi haber şu ki, dikkatli olursanız ve kişisel hijyeninizi korursanız, herhangi bir enfeksiyon yakalamanız pek olası değildir. 

Uyarı: Tüm anneler ve genç bayanlar için - Kullanılmış pedleri ve bebek bezlerini atmak için Hijyenik & Çocuk Bezi Atma Torbaları kullanın. Banyoları hijyenik tutun. Yaşayın ve Sağlıklı ve Kuru Yaşayın.  Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False