Tuvalet eğitimi - küçüklerinize tuvalet görgü öğretimi

Çocuklar bizim yaramaz küçük sevgililerimiz. Onlara bir şey öğretmek çok eğlenceli ama aynı zamanda çok iş. Her ebeveynin mümkün olan en kısa sürede başlaması gereken tek şey tuvalet görgü kurallarıdır. Loo tavırlarının nasıl ve ne zaman ve diğer her şeyi bildikleri takdirde çocuklarınız çok takdir edilecektir. Burada her cinsiyet için beş tuvalet görüyoruz.

Küçük kızlar

Kızlar çiş yaparken oturmak gerekir (belli ki!). Onlara sadece çömelmesi gereken tuvaletler üzerinde çömelmeyi öğretin. Tüm tuvaletler çömelmeye ihtiyaç duymaz; aslında, klozet kirli. Onlara kesinlikle bunu yapmamalarını söyleyin.
Onlara temizliğin önemini öğretin. Bitirdikten sonra küçük prensesinize düzgün bir şekilde yıkamasını söyleyin. Tuvalet görmemeye gelince, kızarmamak kardinal günahlardan biridir. Kızınızı bir arkadaşınızın yerine götürdüğünüzde utanmak istemezsiniz.

Çantalarını banyoların zeminine koymamalarını söyleyin. Sınıflarından yatak odalarına kadar her yere taşıdıkları aynı çanta ve mikroplar bu şekilde yayılır. Torbaları kancalardan asmalı veya içeri girerken dışarıda tutmalıdırlar.
Kızına tuvalete çöp atmamasını söyle. Bu, büyüdüklerinde ve ilk dönemlerini yapmaya başladıklarında onlarla kalacak bir tavsiyedir. Banyoları hijyenik adet peçeteleri ile çöp atmamak gerektiğini hatırlayacaklar.
Yapıldıktan sonra doğru bir şekilde silmek, öğrenmesi gereken temel yöntemdir. Küçük kız, çöplüğü aldıktan sonra temiz silmeyi unutmamalıdır.

Küçük çocuklar

Bir çocuğa öğretmeniz gereken ilk şey, başka hiçbir yerde değil, tencereye işemek. Erkeklerin sahip olduğu en büyük sorun potu haklı olarak hedeflemek. Ona, başka bir yere bırakırsa, bunun kesinlikle hayır olduğunu söyleyin.
Ona, küçük oğlunun ayağa kalkmak ve işemek için sabit değilse tavada oturmanın uygun olduğunu söyle. Ona oturmanın onu daha az erkek yapmadığını ve bunu yaparak kızları kesinlikle taklit etmediğini öğretin.
Ellerini yıkamak bir diğer önemli öneme sahiptir. Küçük çocuğunuz tuvalete her gittiğinde ellerini su ile temizlemelidir. Ona ellerin yıkanmasının sadece lazımlık için gittiğini değil.
Kızarmayı öğretmek hem kızlara hem de erkeklere söylemeniz gereken bir şeydir. Tuvaleti yıkayarak ve işi bittikten sonra klozet koltuğunu indirerek temiz tutmalıdır.
Son tavsiye, çiş yaparken onlara uzak veya yanlara bakmamalarını söylemektir. Bu onları pot özledim ve böylece yapılmayan başka her yerde işemek yapar. Küçük çocuklar işemek istediklerinde konsantre olmuyorlar!

Pee Buddy web sitesi, bu tavırları öğretmenin en iyi bölümünün, çocuklarınızı yanınıza götürürseniz götürün yüksek övgüyle karşılanacağını söylüyor. Web sitesi, tuvalet etketleri ve okumak istediğiniz kişisel hijyen ile ilgili tüm ilginç ayrıntılara sahiptir.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False