Sinir bozucu mikroplara en iyi beş numara ile savaşın

Bir tuvalete, daha özel olarak bir kamusal tuvalete giriyorsanız, hijyen kesinlikle aklınızdaki tek şeydir. Dışarıdayken halka açık tuvaletleri heveslendirmek için bir seçenek yoktur. Ancak, kamuya açık tezgahlarda mikroplardan kaçınmanın kesinlikle yolları vardır. İşte bu korkunç mikroplarla temas etmekten kaçınmanın en iyi beş yolu.

1 numara: Musluklar ile uğraşmak
Otomatik, hareket algılamalı musluklar, daha önce başkaları tarafından dokunulmuş olan musluğa dokunmanız gerekmediği için, gevşeklerde olması gereken en iyi şeydir. Ancak otomatik olanları değil, vidalı muslukları alırsanız, ellerinizi yıkamadan önce bir kağıt peçete alın. Ellerinizi kağıt peçeteyle kaplayarak musluğu açın. İşiniz bittikten sonra musluğu kapatmak ve tuvalet kapağını açmak için başka bir kağıt havlu kullanın.

Numara 2: Ellerinizi iyice kurutmak
Ellerin kurutulması, ıslak eller bakterilerin üreme alanı olduğu için onları yıkamak kadar önemlidir. Islak eller bakteriyel transfere yol açabilir. Mikroplar çok kolay yayılır ve yayılır. Ancak tuvalette kurutucuya gitmeden önce bekleyin. Havadaki bakterileri taşıma şansları daha yüksektir. En iyi bahis kağıt peçete kullanarak iyice kurutmaktır.

Numara 3: Etrafta yatarken kıyafet bırakma
Bu bir numara evinizin banyoları için geçerlidir. Giysileri banyo zemininde yatarken bırakma alışkanlığına sahipseniz, hemen durun ve iptal edin. Daha sonra çekmeceye veya yıkama sepetine koymanız önemli değildir. Temas ettikleri her şey kontamine olur. Ve bu ellerinizi de içeriyor!

4 numara: Banyoların temizlenmesi
Çoğu insan tuvaleti yanlış bir şekilde temizlemeye gider. Odak alanı, mikroplarla dolu olma ününü kazandığı için klozet olarak kalır. Tüm banyo alanını fırçalayın. Kapı kollarını ve anahtarları dışarıda bırakmak gibi genel bir hata yapmayın. Her giriş ve çıkışınızda onlara dokunursunuz. Üzerinde olabilecek mikrop sayısını düşünün!

Numara 5: Dokunmasız sabunlar
Dokunmadan sabun dağıtıcıları tutmaya çalışın. Sabun dağıtıcılar, insanların işleri bittikten sonra ilk temas ettikleri şeydir. Sadece o şey üzerinde olabilecek mikrop sayısını düşünün. Ve sabunun bir banyodaki en temiz şey olduğunu düşündün! Neyse ki, hareket algılayan ve dokunmaya ihtiyaç duymayan dağıtıcılardan bazıları var. Ayrılmadan önce ellerinizi 20 saniye yıkayın.

Peeasily web sitesi, loosun biraz çaba ile yayılabileceğini ve yayılabileceğini belirtiyor. Kendimizi yayılmaya ve yayılmaya devam etmek istiyorsak da bu çabaya ihtiyacımız var. Web sitesi, temizlik, hijyen ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken tüm hileleri ve trivia'ları size verecektir.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False