Plaj Çantamda neler var?

Yaz geldi ve rahat olurken sevimli görünmeyi seviyorum, eminim bana katılıyorsunuz. Bu yüzden Yaz '17 için favorilerimin bir kısmını dahil etmek zorunda kaldım.

Her zaman Birkenstocks hayranıydım, neredeyse 8 yıldır takıyorum? Ya da 5. sınıftan bu yana , uzun zaman oldu ve hala bir çift aldığım ilk günkü kadar takıntılıyım. Hassas ayaklarla birlikte, iyi kemer desteğine ihtiyacım var, bu yüzden süper sevimli bantlı ama düz sandaletler giyebilmeyi diliyorum, ayaklarım kesinlikle katılmıyor. Neyse ki, Birks stilime güzelce iltifat ediyor. Tabii ki, onlar biraz savurganlık ve şirin değil (kişisel olarak buna katılmıyorum ama bana söylendiğim şey) bu yüzden benimki gibi ayaklara sahip olmayacak kadar şanslıysanız, bazı süper sevimli, renkli tavsiye ederim ve bantlı sandaletler.

Bir yaz, teknik olarak tüm yıl boyunca, ama esas olarak yaz olmalı güneş gözlüğü! Tabii ki, güneşin her birinin gözlerinde parlamasını istiyorsanız, ancak sürüş sırasında veya genel olarak görmem gerekiyor. Bu yıl gözlerini görebileceğiniz renkli güneş gözlüklerine takıntılıyım. Çok şirin! Ayrıca güneş gözlüğü için çok fazla harcama yapmanız gerekmez, çünkü kırılması / gevşemesi kolaydır. Satın almadan önce içlerinde güneş koruması olup olmadığını ve iyi oturduğunu iki kez kontrol edin, kötü oturan güneş gözlüğü en kötü ve en sinir bozucu şeydir.

Tamam, yemeğin bir aksesuar olmadığını biliyorum ama bence güzel ve vücudumuzu bu şekilde besliyoruz. Benim en sevdiğim meyve! Son zamanlarda bütün kavunları çok sevdim. Çok nemlendirici ve lezzetliler. Çilek, yaban mersini ile birlikte bir diğer favorim. Onlar sizin için çok iyi artı birçok antioksidan var ve içte ve dışta parıldayacak. Bir çeşit daldırma ile sebzeler harika bir atıştırmalık yapar, havuç ve kerevizi humus veya fasulye dipleri gibi diplere batırmayı severim. Yetersiz gıda balıktır. Balık sizin için çok şaşırtıcı ve eğer yakalarını pişirmeyi seven bir balıkçıyı tanımak için yeterince şanslıysanız, sizi çok kıskanıyorum. Ben balık, pişmiş, kızarmış, ızgara, çiğ (suşi) ve diğer birçok yolu her türlü seviyorum. Balıklardaki yağ amino asitleri cilt için çok iyidir ve proteinin vücudun çalışması için gereklidir.

Hadı kızım

En iyisini en iyi şekilde kaydetmek için, Peeasily yaz için bir zorunluluktur. Brüt ıslak havuz soyunma odalarından uzak bölgelerde kamp yapmaya, yol gezilerine kadar, tuvalet bulmanın normalden önemli ölçüde daha zor olduğu birçok kez vardır. Peeasily, ortalama bir iPhone'dan daha küçük ve hareket halindeyken süper saklanabilir ve hazır. Çok sorulur, “Bir kullanımdan sonra yıkayamazsam güvenli midir?”, Cevap evet. Özel bir silikon malzemeden yapıldığı için yıkanmadan günler sürebilirsiniz. Maceranızdan döndüğünüzde bulaşık makinesine atabilirsiniz. Temizlemek için beklemek istemeyen biri iseniz, her kullanımdan sonra veya suyla durulama erişimi varsa, temizlik mendillerini temizlemeye ve silmeye yönelik önerilerim. Mutlu Yaz bayanlar?Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False