Seyahat ederken tuvaleti kullanmaktan korkuyor musunuz?

Ben hardcore satışlarda çalışan nadir kadınlardan biriyim. İş iyi ve daha iyi ödeme, ama ben işimi bırakacağım! Sersemlemiş? Artık kirli çamaşırları kaldıramayacağım için ideal işimi bırakıyorum. Bu otoyollarda seyahat ederken tuvaletlerdeki kokmuş, kirli gevşetme beni asla anlayamayacağınız şekilde hayal kırıklığına uğrattı.

Midem acıyana kadar işemek. Benim tek endişem, nerede temiz bir tuvalet bulmak için kullanılır. Bu durumla mücadele etmek için çok az miktarda içme suyuna başladım. Ve gerisini tahmin edebilirsiniz. Böbrek taşları çok fazla ağrı ve bulantı ortasında ortaya çıktı.

Seyahat ederken kirli gevşeme nasıl cesur?

Kirli gevşeklerden kaçınmanın en iyi yolu, kırsal alanda seyahat ediyorsanız yol kenarındaki çalıları kullanmaktır. Size idrar yolu enfeksiyonları verecek kirli umumi tuvaletler daha iyidir. Kulağa gülünç geliyor ama kesinlikle doğru. Diğer seçenek, çömelmek ve çiş yaparken nefes almamaya çalışmaktır.

Sonra bir süre önce Peeasily adlı tek kullanımlık, taşınabilir kadın idrara çıkma cihazını keşfettim . Bu benim hayatımı değiştirdi. Çantamda kolaylıkla taşıdığım ince bir paket. Sadece dokunun ve ayakta işemek dokunun. Dağınık gevşeklik ve idrar yolu enfeksiyonlarından korkma yok. İstediğim kadar su içebilirim ve hiç endişelenme.

 

Seyahat ederken samimi alanları sağlıklı tutmanın diğer yolları

Uzun bir araba sürüşünüz olduğunda kuru tutmak için yapabileceğiniz küçük şeyler var.

Vücut sıvılarını emen ve gün boyunca taze ve kuru hissetmenizi sağlayan bir külot astarı kullanın . Beyaz deşarjın yapışkanlığı, seyahat sırasında döküntülere ve kaşıntılara neden olur ve çok fazla rahatsızlık yaratabilir.
Intimate Wet Wipes paketini yanınızda taşıyın ve tuvaleti her kullandığınızda kurulayın. Sadece enfeksiyonu ortadan kaldırmaz, aynı zamanda uzun süre taze kokmanızı sağlar.
Tamponlar , seyahat ederken küçük ve hijyenik oldukları için ideal yoldaşlardır. Kolayca imha edilebilirler. Hijyenik ve çocuk bezi atma torbaları da kirli hijyen ürünlerinizi seyahat ederken güvenle atmak için iyi bir seçenektir.
Dönem kramplarından muzdaripseniz Sirona dönemindeki ağrı kesici yamalar , mide kramplarını doğal olarak en aza indirmek için Hint pazarına çarpan en iyi ağrı kesicilerdir. İnanın bana, acıyı hafifletmiyorsanız seyahat etmek bir rahatlamadır.


Tüm bunlar, bir sonraki seyahatinizde yanınızda taşıyabileceğiniz bir paket olarak kolayca temin edilebilir. Ayaktayken işememi sağlayan taşınabilir idrar hunisi için bir kefil oldum. İşimi kurtarmaya yardımcı oldu. Tüm bu kadın hijyen ürünleri hayatımı bu kadar konforlu hale getiren şu anda tüm eyalette seyahat etmekte çok rahatım. Şimdi dönemim boyunca bile seyahat ediyorum ve bunun için göstereceğim bir endişem yok!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False