Peeasily kullanarak Rahim Kanseri başlangıçlarının önlenmesi

Kirli tuvaletler kullanmak ve uygun adet hijyenini sürdürmemek hayatımızda çok fazla tehdit oluşturabilir. Verilere göre, Hindistan'daki her iki kadından biri İdrar Yolu Enfeksiyonu geçiriyor. Şimdi, bu acil müdahale gerektiren bir durumdur. Ne yazık ki, bu ciddi sorunla mücadele için piyasada mevcut ürünlerin çoğu üretilmiyor. Hijyenik olmayan tuvaletler ve uygun adet hijyeni eksikliği, İYE ve hatta serviks kanseri gibi ciddi enfeksiyonlara yol açabilir. Ama bu, biz, kadınların hayatlarının tadını çıkarmayı bırakmalı ve sözleşme yapma korkusu için evde oturmalıyız anlamına mı geliyor?

Adet hijyeni eksikliğinin serviks kanserinin başlıca nedenlerinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Ve hayır, tamponlar veya pedler veya hatta çevre dostu adet kupası kullanmak, hala önemli bir parçası olsa da, uygun adet hijyenini korumanın tek yolu değildir.

Mükemmel ve sağlıklı adet hijyenini korumak çok önemlidir. Kötü adet sağlığı, çeşitli risk enfeksiyonları ile karmaşık bir şekilde bağlantılıdır. Kirli bez gibi hijyenik hijyenik ürünler kullanan kadınların ürogenital enfeksiyonlardan veya cinsel yolla bulaşmayan enfeksiyonlardan muzdarip olma olasılığı daha yüksektir. Sağlıksız adet uygulamaları mantar enfeksiyonu, İYE ve hatta serviks kanseri ile bağlantılıdır. Serviks kanseri, çoğunlukla Papilloma Virüsünün neden olduğu serviks veya uterus açıklığının kanseridir. Yaklaşık 13200 Hintli kadına rahim veya rahim ağzı kanseri teşhisi konur. Menstrüel hijyen eksikliği, bu hastalığın gelişiminde önemli bir faktördür.
Şimdi yukarıdaki istatistikler sizi korkutmak değil, adet hijyen eksikliğinin ciddi sağlık sonuçlarına nasıl yol açabileceği konusunda sizi daha fazla bilgilendirmek içindir. Adet görmeyi durduramayız, ancak kesinlikle belirli hijyen kurallarına uyabiliriz.

Eh, bir sorun varsa, çözümün çok uzakta olamayacağını söylüyorlar! Peeasily sayesinde cevabın tam burada olduğu ortaya çıkıyor . Her zamanki gibi Peeasily kurtarıcımız olarak ortaya çıktı! Peeasily seyahat kitleri standart ve prim ve hamile kadınlar için seyahat kiti hem özel tür durumlarda kadınlara yardım için yapılır.

Her şeyden önce, hijyenik pedlere, tamponlara veya adet bardaklarına dokunmadan önce ve sonra her zaman ellerimizi yıkamalıyız. Elleri yıkamak hijyenin en temel kuralı ve aynı zamanda oldukça etkili bir kuraldır. Menstruel bardaklar kullanıyorsanız, mikropları öldürmek için uygulamadan önce her zaman sterilize etmelisiniz.

Peeasily’nin kadınlar için standart ve premium seyahat kitleri, kirli tuvaletler ve adet hijyeni eksikliği sorunu ile başa çıkmak için uzun bir yol kat ediyor. Kitler , ayakta dururken kendinizi rahatlatmak ve tuvalet koltuğuna temas etmekten kaçınmak için Peeasily hunisi ile birlikte gelir . Ayrıca cinsel organlarınızı düzgün bir şekilde temizlemek ve mikrop veya enfeksiyonları önlemek için samimi mendiller ile birlikte gelirler. Ek olarak, özel kullanım eşyalarınızı temiz ve gizli bir şekilde atmak için temiz atma torbaları ve bitkisel ağrı kesici yamalar gibi diğer önemli şeyler de sağlanır. Özetle, bu kit her kadın için bir zorunluluktur.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False