Ayrıca gizlice ayakta durmak ve işemek ister misiniz?

Kabul edelim, kadın olmak zor. Dönemler, imkansız güzellik standartları ve sizi anlamayan adamlarla uğraşmak zorundasınız. Tüm bunlara ek olarak, kadınlara sürekli erkek gibi cesur olmaları, erkek gibi düşünmeleri, erkek gibi duygularla mücadele etmeleri ve ne olmadığı söyleniyor! Neden kimse kadınlara erkek gibi işemek söylemedi?

Bu soruyu cevaplamak için, doğal olarak, işemek konusunda erkeklerin kadınlara karşı sahip olduğu fiziksel avantajın gurur duyacağı bir şey olduğu düşünülebilir. Buna rağmen biz kadınlar olarak hiç şikayet etmedik. Tasarım şeklimizi ve mevcut modelle birlikte gelen sorumlulukları kabul ediyoruz. Biz işemek zorundayken oturarak oldukça mutluyuz ama hiç bir zaman, erkekler gibi durabilir ve işeyebilirsek nasıl bir his olduğunu merak ettiniz mi? Çünkü doğanın çağrısına beklenmedik bir şekilde katılmamız gerektiğinde ve en yakın umumi tuvaleti bulmak için acele etmemiz gerektiğinde, bizi rahatsız eden şey koltuğu silmektir. Bu temizlik seansları işte, metroda ve hatta yaklaşan bir parti için en mutlu alışveriş saatlerinde ortaya çıkabilir.

Bugünlerde bir tuvalet bulmak oldukça kolay ama temiz bir tane bulmak bir rüya gibi. İlk olarak, bir bayan konfor istasyonunun o kadar hanımefendi gibi olmayan kokusunu kabul etmeli ve daha sonra önündeki manzarayla yüzleşmek zorundadır. Temiz bir tuvalete kapı açmak bir durumun vurgusu ve özlüyor ve eğer tesadüfen, “istisnai” temiz tuvalet dışında herhangi bir seçenek yoksa, kadınlar bunu kullanmak için başvurmak zorundalar. Tuvalet koltuğunun üzerine gelmek, mevcut karışıklığı el ile temizlemek için bir doku bulamadığınızda tek seçenektir.

Çoğu kadın dokuları el altında tutar, böylece uygun bir tuvalet bulduklarında, kollarını toplarlar ve kendilerini rahatlatmadan önce koltuğu mendillerle dikkatlice silerler. Sonra kızarma ve acele etmeden önce kollarını yuvarlamaya, dokuları çıkarmaya geri dönmeleri gerekiyor! Evet, daha rahat havaya koşun, böylece huzur içinde nefes alabilirler. Bu, kadınların kendilerini rahatlatmak için geçmesi gereken günlük rutin ve erkekler, kadınların en basit görevleri bile yapmak için çok zaman aldığını söylüyor.

 

Umumi tuvaletler, belirli bir zamanda temas edebilecek en fazla mikroplara sahiptir. Lekesiz ve kuru olmasına rağmen, umumi tuvaletler daha önce herhangi bir hastalığa maruz kalan insanlar tarafından paylaşılmaktadır. El temizliği ve bu tür tuvaletlerin kullanılması, kadınların Streptococcus, Üriner Sistem Enfeksiyonları, Hepatit A, Staphylococcus, cilt enfeksiyonları, E. Coli, soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklara neden olabilecek bakterilerle doğrudan temas etmesine yol açar.

Tuvalet koltuğunun üzerinde çömelme, hastalıkların listesini okuduktan sonra daha sofistike bir seçenek olabilir! Ama bekleyin, size uzun vadede böyle bir pozisyonun yardımcı olmadığını söyleyeyim çünkü kadın pelvik kemikleri bu tür olumsuzluklara dayanamaz. Özellikle, hamile kadınlar umumi tuvaleti kullanmanın iki yolundan birini seçmekte zorlanacaklardır. Kadınlar, umumi tuvalet kullanmaları nedeniyle karşılaşmaları gerekebilecek sorunlar hakkında hiçbir zaman ciddi düşünmediler. Refahlarını diğer önceliklerin uzun bir listesinin arkasına yerleştirerek bir arada var olmayı öğrendiler. Kendileriyle doğrudan ilgili olmayan problemleri çözmeyi çok istiyorlar ve bu şüphesiz onlara mutlak neşe veriyor. Ancak kadınların kendilerini içine aldıkları riskleri fark etmelerinin zamanı gelmiştir. Refahlarının önemini anlamalıdırlar.

Yaşam tarzımızı iyileştirmenin ve hijyenimize özen göstermenin hilesi https://Peeasily.in/ adresinde sadece bir tık ötede . Kadınlara ayakta durma ve işeme özgürlüğü veren Peeasily - Tek Kullanımlık Taşınabilir Kadın İşeme Cihazı'nı kullanarak başlayabilirsiniz. Kadınların temas edebilecekleri bakteriler hakkında endişelenmeden umumi tuvaletleri kullanmalarına yardımcı olan devrim niteliğinde bir cihazdır.

Kadınlara çalılıklardan uzak durmama özgürlüğü veren Peeasily, dökülmeye karşı dayanıklı, taşınabilir ve karışıklıktan uzaktır. Eksik bir doku olsa bile, endişelenmeyin ve daha fazla dayanmayın. Çok beklenen özgürlük için bir kit bayanlar alın ve erkek olun!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False